P0805H1302BBT
MFR.Part #
P0805H1302BBT
JLCPCB Part #
C3952806
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount