P0805H1262BBT
MFR.Part #
P0805H1262BBT
JLCPCB Part #
C4211203
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount