P0805H1101BBTA
MFR.Part #
P0805H1101BBTA
JLCPCB Part #
C3991175
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount