P0805H1003BBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H1003BBW
JLCPCB Part #
C4334065
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount