P0805H1001FBT
MFR.Part #
P0805H1001FBT
JLCPCB Part #
C3939316
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount