P0805H1001BBTA
MFR.Part #
P0805H1001BBTA
JLCPCB Part #
C3991436
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount