P0805E9650BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E9650BNT
JLCPCB Part #
C4292599
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS