P0805E9201BBT
MFR.Part #
P0805E9201BBT
JLCPCB Part #
C4299513
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount