P0805E8871BNTA
MFR.Part #
P0805E8871BNTA
JLCPCB Part #
C4257281
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS