P0805E8870BBT
MFR.Part #
P0805E8870BBT
JLCPCB Part #
C4290732
Description
-55℃~+155℃ 200mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount