P0805E8561BBT
MFR.Part #
P0805E8561BBT
JLCPCB Part #
C4289259
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount