P0805E7872BBW
MFR.Part #
P0805E7872BBW
JLCPCB Part #
C4084664
Description
-55℃~+155℃ 200mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount