P0805E76R8BNT
MFR.Part #
P0805E76R8BNT
JLCPCB Part #
C3992648
Description
-55℃~+155℃ 200mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS