P0805E7503WBW
MFR.Part #
P0805E7503WBW
JLCPCB Part #
C4214836
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount