P0805E7503BNT
MFR.Part #
P0805E7503BNT
JLCPCB Part #
C4202433
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS