P0805E7500BBT
MFR.Part #
P0805E7500BBT
JLCPCB Part #
C3930228
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount