P0805E7152BBT
MFR.Part #
P0805E7152BBT
JLCPCB Part #
C4121996
Description
-55℃~+155℃ 200mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount