P0805E69R8BBW
MFR.Part #
P0805E69R8BBW
JLCPCB Part #
C3934601
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount