P0805E6810BBT
MFR.Part #
P0805E6810BBT
JLCPCB Part #
C4105838
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount