P0805E6700BBT
MFR.Part #
P0805E6700BBT
JLCPCB Part #
C4351620
Description
-55℃~+155℃ 200mW 670Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount