P0805E57R6BBT
MFR.Part #
P0805E57R6BBT
JLCPCB Part #
C4239171
Description
-55℃~+155℃ 200mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount