P0805E5603BNW
MFR.Part #
P0805E5603BNW
JLCPCB Part #
C4209835
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS