P0805E5232BBT
MFR.Part #
P0805E5232BBT
JLCPCB Part #
C4304601
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount