P0805E5231BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E5231BBT
JLCPCB Part #
C4127482
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount