P0805E5112BBTA
MFR.Part #
P0805E5112BBTA
JLCPCB Part #
C3959019
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount