P0805E5110BNW
MFR.Part #
P0805E5110BNW
JLCPCB Part #
C4073756
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS