P0805E49R9BNT
MFR.Part #
P0805E49R9BNT
JLCPCB Part #
C3959061
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS