P0805E4991BNT
MFR.Part #
P0805E4991BNT
JLCPCB Part #
C3935387
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS