P0805E4991BBT
MFR.Part #
P0805E4991BBT
JLCPCB Part #
C4018579
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount