P0805E4740BBT
MFR.Part #
P0805E4740BBT
JLCPCB Part #
C4203166
Description
-55℃~+155℃ 200mW 474Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount