P0805E4702BBT
MFR.Part #
P0805E4702BBT
JLCPCB Part #
C4009540
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount