P0805E4640BNT
MFR.Part #
P0805E4640BNT
JLCPCB Part #
C3997215
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS