P0805E4322BNT
MFR.Part #
P0805E4322BNT
JLCPCB Part #
C4174708
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS