P0805E3830BNT
MFR.Part #
P0805E3830BNT
JLCPCB Part #
C4028337
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS