P0805E3742BBT
MFR.Part #
P0805E3742BBT
JLCPCB Part #
C3939289
Description
-55℃~+155℃ 200mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount