P0805E3741BBT
MFR.Part #
P0805E3741BBT
JLCPCB Part #
C4212380
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount