P0805E3481BNW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E3481BNW
JLCPCB Part #
C3985023
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS