P0805E3322FNW
MFR.Part #
P0805E3322FNW
JLCPCB Part #
C4125505
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS