P0805E3322BBT
MFR.Part #
P0805E3322BBT
JLCPCB Part #
C4017928
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount