P0805E3200BNT
MFR.Part #
P0805E3200BNT
JLCPCB Part #
C4245555
Description
-55℃~+155℃ 200mW 320Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS