P0805E30R0BNT
MFR.Part #
P0805E30R0BNT
JLCPCB Part #
C4052724
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS