P0805E3011BNW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E3011BNW
JLCPCB Part #
C3954963
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS