P0805E3010FBT
MFR.Part #
P0805E3010FBT
JLCPCB Part #
C4147407
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount