P0805E3010BNT
MFR.Part #
P0805E3010BNT
JLCPCB Part #
C4147976
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS