P0805E3002BBT
MFR.Part #
P0805E3002BBT
JLCPCB Part #
C4097840
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount