P0805E3001FBT
MFR.Part #
P0805E3001FBT
JLCPCB Part #
C4118336
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount