P0805E2943BBW
MFR.Part #
P0805E2943BBW
JLCPCB Part #
C3975735
Description
-55℃~+155℃ 200mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount