P0805E2873BBT
MFR.Part #
P0805E2873BBT
JLCPCB Part #
C3988486
Description
-55℃~+155℃ 200mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount