P0805E2751BNT
MFR.Part #
P0805E2751BNT
JLCPCB Part #
C4221493
Description
-55℃~+155℃ 2.75kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS