P0805E25R0BNT
MFR.Part #
P0805E25R0BNT
JLCPCB Part #
C4300219
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS